Yaşam

Barbaros Hayreddin: Padişahlar Fermanı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni bölümde ne olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı, Berat Özdoğan’ın yönettiği, senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı, ilk bölümü 23 Aralık 2022’de ES Sinema tarafından yayınlanan tarih, kurgu, aksiyon ve macera Türk televizyon dizisidir. Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni bölümde ne yapacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BARBAROS HAYREDDİN: SULTAN’IN HİSSESİ 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 3.bölümünün ardından 4.bölüm fragmanının da yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni bir fragman yok.

BARBAROS HAYREDDİN DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Hayreddin, Charles’ın sarayına bir elçi gönderileceğini öğrenir. Padişahtan aldığı görev için Charles’ın sarayına sızmak çok iyi bir fırsattır. Bu nedenle Kandiyeli Salih Reis ve Bülbül büyükelçiyi kaçırıp yerine geçerler. Andrea, casusu Murad’a Barbaros’un ailesine yakın olmasını tavsiye eder. Seyyara’dan çok etkilenen Kemankeş Ahmet Paşa, annesinin itirazlarına rağmen yeniden görüşmeye çalışacaktır. Hayreddin, Sultan Süleyman’la gizlice görüşmeye giderken pusuya düşürülür, bu pusudan kurtulabilecek midir?

BARBAROS HAYREDDİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fransa kralı François, Barbaros Hayreddin ile gizlice teklifini kabul eder. Kemankeş, herkesten habersiz olan Barbaros Hayreddin’e padişahın padişah gönderdiğini Ayas Paşa’ya anlatır. Ayas Paşa’nın buna tepkisi ne olacak? Hayreddin’in ablaları limanda kurdukları işletmeyi işletmeye başlarken, annesi kuyumcu atölyesi için dükkân işletir. Ama evdeki hesap piyasaya uymayacaktır. Roma’ya giden Aydın Reis, Kandiye Bülbülünü kendisiyle birlikte gelmeye ikna edebilecek midir? Barbaros Hayreddin, tröst teşkilatı için ajanı Şarlman’ın sarayına yerleştirebilecek midir?

BARBAROS HAYREDD OYUNCULARI KİMDİR?

Tolgahan Sayışman

Timur Acar

Ufuk Özkan

Melisa Döngel

Bahadır Yenişehirlioğlu

Arif Pişkin

Hasan Küçükçetin

Başak Dasman

Ceren Soylu

Yılmaz Bayraktar

Sibel Kasapoğlu

Gizem Aydın

Halil İbrahim Kurumu

Demirhan Demircioğlu

Gökhan Gencebay

Deniz Çom

Gurur Aydoğan

Duygu Gürcan

Ercüment Fidan

İlkay Kayku

Berfe Sancağı

Yaşar Aydınoğlu

Bahadır Karaca

Yiğit Arda Tan

Revna Çolak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu